Kā es atbrīvojos no gēllakas atkarības (+ 5 padomi nagu kopšanai mājas apstākļos)

Jau teju divus mēnešus man atkal ir dabiski roku nagi – beidzot saņēmos un atbrīvojos no paraduma pārklāt tos ar gēllaku. Ja vēl marta beigās blogā rakstīju, ka vajadzētu paņemt pauzi un atveseļot nagus, bet šim solim nekādi nevarēju saņemties, tad četrus mēnešus vēlāk sajutu pēkšņu un nepārvaramu vēlmi dabūt to gēllaku nost par visām reizēm un miers.

Gēllakas lielākais pluss ir noturība (pie nosacījuma, ka uz taviem nagiem tā turas labi!) un fakts, ka uz trim nedēļām par nagiem var nelikties ne zinis – tie būs smuki nolakoti. Tomēr vasarā nagi atauga tik ātri, ka pauzes starp manikīres apmeklējumiem palika īsākas un īsākas. Godīgi sakot, mani ne tikai kaitināja, kā izskatās ataugusi gēllaka, bet arī drusku apnika ieguldīt nagos tik daudz naudas. Turklāt ikreiz ar žēlumu noskatījos lakas noņemšanas procesā, kas bojāja naga plātni…

Lai atveseļotu nagus, sadarbībā ar Kinetics izmēģināju divus dažādus nagu stiprinātājus, kā arī sāku lietot nagu serumu un roku krēmu ar hialuronskābi. Tāpat manā arsenālā ienāca nagu lakas noņēmējs bez acetona.

 1. Pirmais produkts, ko lietoju divas nedēļas pēc kārtas, bija Kinetics Nano Shark stiprinātājs bojātiem nagiem. Tā ir intensīva terapija nagu stiprināšanai – laka izveido uz naga izturīgu slānīti un jau pēc 14 dienu regulāras lietošanas nagi kļūst manāmi izturīgāki. Nano Shark var lietot vienu pašu kā dabīgu nagu spīdumu vai kā bāzi pirms nagu lakas uzklāšanas. Svarīgi ik pa divām trim dienām iepriekšējo slānīti notīrīt un uzklāt jaunu.
 2. Pēc 2 nedēļām pārgāju uz Kinetics Rose Gold nagu stiprinātāju, ko turpinu lietot ikdienā arī šobrīd, jo tam ir patīkams, viegli maskējošs tonis un sīciņi zelta spīdumiņi, kas nagiem liek izskatīties dabiskiem un sakoptiem. Var klāt vienā kārtā kā bāzi zem nagu lakas vai divās kārtās vienu pašu. (Bet gana lieliski izskatās arī viena kārtiņa).
 3. Paralēli lietoju arī Grapeseed nagu serumu, kas strādā kā atjaunojošs līdzeklis naga plāksnei, valnītim un naga saknei. Serums sastāv no 100% dabīgajām eļļām un ātri iesūcas naga plāksnē un valnītī. Galvenais nenoslinkot un no rīta vai vakarā uzpilināt pa pilienam seruma uz naga, un apļveida kustībām viegli iemasēt naga valnītī. Lai atcerētos to izdarīt, es turu pudelīti tieši blakus roku krēmam.
 4. Ai, un roku krēms arī ir īpašs – Luxury Lifting ar hialuronskābi nobriedušai ādai. Esmu izvēlīga un nereti izbrāķēju roku krēmu to tekstūras vai smaržas dēļ, bet šajā man patīk viss. Paredzēts, lai cīnītos ar pirmajām ādas novecošanās pazīmēm, krēms sola izlīdzināt grumbiņas un padarīt ādu tvirtāku un jaunāku. Var jau būt, ka man tikai rādās, bet pēc pāris mēnešu lietošanas patiesi ir sajūta, ka roku āda ir labākā formā.

5 padomi nagu kopšanai mājas apstākļos

Iesaka Kinetics pasniedzēja un nagu kopšanas speciāliste Olga Zarucka

 • Nagi ir jāvīlē vienā virzienā, jo tie ir līdzīgi kā zivs zvīņas – vīlējot dažādos virzienos var traumēt naga virsmu.
 • Nagu pulēšanu drīkst veikt tikai reizi trijos mēnešos un tikai ar speciālu pulēšanai piemērotu vīlīti. Mājas apstākļos pašu naga plāksni nevajadzētu pulēt, jo, pārvīlējot, to nagu var padarīt pārāk plānu un trauslu.
 • Ja nagi ir trausli, meklē dabiskāku nagu lakas noņēmēju, jo šķīdinātāji ar acetonu sausina nagus, un tie kļūst vēl trauslāki.
 • Izvēloties nagu tipam atbilstošu stiprinātāju vai bāzi, stiprinātājs uzlabos nagus un paildzinās nagu lakas noturību.
 • Nagu laku var klāt divās plānās kārtās un starp kārtām ietur 2 minūšu pauzi, pēc tam var uzklāt virsējo klājumu, kas dos ilgāku noturību un spīdumu.

Bilde: Happy Whispers
Visus produktus nagu atveseļošanai bez maksas nodrošināja Kinetics.
Rakstā paustā pieredze un viedoklis ir mans un nav ietekmēts.

2 Komentāri on Kā es atbrīvojos no gēllakas atkarības (+ 5 padomi nagu kopšanai mājas apstākļos)

 1. Dace
  13/09/2018 at 20:49 (2 gadi atpakaļ)

  Mans must have komplektiņš: kāda no Kinetics bāzes lakām + kaut lētāka Drogu nagulaka + Kinetics Kwik Kote = viss pirms miega uzlakots un no rīts gela lakas effekts uz vairākām dienām.Ja kaut kas padrūp, ar laku pielaboju un Kote pa virsu. Kinetics Kote ir pats labākais atradums!

  Atbildēt
 2. Ance
  19/12/2018 at 16:40 (2 gadi atpakaļ)

  Ļoti skaisti nagi, prieks skatīties :))

  Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *