Crazy Sexy Diet piedzīvojums: 17. diena

Viena no labākājām lietām, ko man iemācīja vēža pieredze, ir tas, ka pati sev esmu vislabākā draudzene, Crazy Sexy Diet grāmatā raksta Kris Carr. Un es nevaru autorei nepiekrist. Kad iepazīstam sevi un iemācāmies sevi cienīt, mēs vairs nekad neesam vieni – lai cik grūti klātos, lai kādiem pārbaudījumiem ietu cauri. To vajag atcerēties vienmēr. Dzīve mēdz pārbaudīt. Šķēršļi ir daļa no mūsu ceļa. Ir laiks uzsist sev uz pleca un novērtēt, cik tālu esam tikuši!

Happy_Whispers_LindexLingerie_08

FOKUSS

Ir īstais laiks rast laiku sarunai ar savu labāko draudzeni – sevi! Pajautā sev:

  • Kam manā dzīvē būtu jāpievērš lielāka vērība?
  • Kas būtu jāizdara vai jāizmaina, lai man būtu vairāk laika sev?
  • Kādus mīlošus un atzinīgus vārdus es varētu sev veltīt?

Ja vēlies, vari uzrakstīt spēka un iedvesmas vārdus uz spoguļa ar sarkanu lūpukrāsu. Kamēr ārstējos no vēža, uz mana spoguļa bija uzrakstītī šādi spēka vārdi: “Es esmu vesela. Es esmu mīlēta. Es esmu mīloša.” Ikreiz, paskatoties spogulī un ieraugot tur savu kailo galvu, es vienlaikus izlasīju šos spēka vārdus un, manuprāt, tie ļoti palīdzēja atcerēties pašu galveno un nefokusēties uz to, ka pretim veras tik izbiedēta, nomocīta un nebūt ne skaista seja.

LŪGŠANA

Grūtības un pārbaudījumi ir labi maskējušās iespējas – ļauj man to pamanīt un apzināties, kad es ar tiem saskaros!

AFIRMĀCIJA

Es pieņemu un mīlu sevi tādu, kāda esmu. Es ticu sev un savām spējām!

 

IMG_0755ĶERMEŅA TEMPLIS

Vakar biju nelāgā omā un pa ceļam uz darbu iegāju Stockmann, lai nopirktu salātus pusdienām birojā, taču izgāju no veikala ar jaunām acu ēnām, smalkām otiņām un pūderslotiņu grima uzklāšanai un jaunām matu gumijām, kaut nesen apgriezu matus un asti tā īsti pat nevaru sataisīt. Cik sievišķīgi! Palutinājusi sevi ar šiem pirkumiem, es tūdaļ sajutos labāk. Iepirkšanās terapijai neļaujos pārāk bieži, taču sevis pucēšana un lutināšana tomēr ir daļa no sevis mīlestības, īpaši sievietēm – vien jāzina mērs.

Ja nepieciešams uzmundrinājums, aizej pie friziera vai iegādājies kādu pavasarīgu tērpu. Mums ir lieliskas iespējas katru dienu sākt jaunu dzīvi un radīt sevi no jauna. Ne tikai vizuāli, bet arī savu pieredzi un izjūtas, vienkārši izmainot attieksmi pret notiekošo. Ja rūpīgi ievērotas Crazy Sexy Diet vadlīnijas, iespējams, ir nedaudz krities svars un āda izskatās labāk. To vajag nosvinēt un pateikt sev paldies!

Starp citu, vari izmantot arī īpašo Happy Whispers atlaidi un iegādāties dabai un veselībai draudzīgu kosmētiku deviņos Biotēka veikalos ar atlaidēm, uzrādot šo kuponu kaut vai savā viedtālrunī! Vari kuponu arī izdrukāt, izgriezt un uzrādīt pie kases pirms pirkuma apmaksas.

Biotekas_kupons


Bildes: Līga Vītola (titulbilde), Ģirts Luste (joga)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *