Crazy Sexy Diet piedzīvojums: 19. diena

Nemaz neticas, ka jau svētdien noslēdzas šī pavasara Crazy Sexy Diet piedzīvojums! Būtu interesanti uzzināt, cik daudziem ir izdevies noturēties tiktāl, ievērojot visas vadlīnijas, jo man pašai nav gājis nemaz tik viegli – esmu dzērusi gan kafiju, gan saviesīgos vakaros iemalkojusi pāris glāzes vīna un uzkodusi sieru, tomēr lielākais ieguvums viennozīmīgi ir atkal pārskatītā un sakārtotā ikdienas ēdienkarte, kurā dominē termiski neapstrādāti zaļumi un dārzeņi, kā arī regulāra izkustēšanās sporta zālē. 

vision_board01

Viena no metodēm, ko bieži praktizē motivācijas stiprināšanai un ikdienas iedvesmai, ir tā saucamā Vision board jeb vizualizācijas kolāžas izveide. Ja tādu vēl nekad nav gadījies izgatavot, aicinu pamēģināt, jo process var būt diezgan aizraujošs arī pieaugušajām meitenēm. Saliec kopā savas vēlamās un izsapņotās dzīves attēlojumu bildēs un vārdos ar mīlestību un godbijību, taču pēc tam iedzīvini to visu, rīkojoties, nevis sēžot dīvānā un gaidot, ka viss piepildīsies pats no sevis!

FOKUSS

Radošums! Tavi ieroči šodien ir šķēres, papīrs, līme, saspraudes, izgriezumi no žurnāliem, fotogrāfijas, citāti, mīlestības vēstules sev, korķa tāfele vai kartona loksne, fantāzija, izdoma un divas čaklas rokas. Ļauj sev brīvi izpausties un iztēloties visu, ko vēlies sajust un pieredzēt, ieslēdzot savu iekšējo kritiķi un piekasīgo redaktoru vannasistabā.

Kad vision board ir gatavs, novieto to sev labi redzamā vietā, lai kolāža allaž kalpotu kā atgādinājums un uzmundrinājums. Es reiz piestiprināju savu iedvesmas kolāžu drēbju skapja durvju iekšpusē, kur aplūkoju to ik rītu, pošoties jaunai dienai, un ik vakaru, pārnākot no darba un pārģērbjoties mājas drānās. Tādējādi ik dienu vismaz divreiz saņēmu iedvesmas impulsus turpināt dzīvot tā, lai sapņi kļūtu par realitāti. Tāds vienkāršs, taču noderīgs instruments!

LŪGŠANA

Palīdzi man saskatīt pārpilnību un izmantot iespējas!

AFIRMĀCIJA

Tas, ko es vēlos, jau ir ceļā pie manis!

 

 ĶERMEŅA TEMPLIS

IMG_5505

Vēderdejas, zumba, paukošana, teikvando, klinšu kāpšanas nodarbība… Varbūt ir laiks izmēģināt kaut ko pavisam neierastu? Jebkura izkustēšanās dod labumu! Un zobu diegs. Neaizmirstam par mutes dobuma veselību!

Starp citu, Crazy Sexy Diet autore Kris Carr dod padomu ēst kā francūzietei. Kā tas ir? Tas nozīmē ēst nelielas porcijas. Francūzietes nepārspīlē un nepārēdas. Ļausim uzelpot radošumam, atstājot mazliet brīvas telpas arī savos vēderos! Ēdīsim lēni, iemācīsimies sajust sātu un laicīgi apstāties! Apzinātība ik darbībā.

Līdz mēneša beigām izmanto arī īpašo Happy Whispers atlaidi un iegādājies dabai un veselībai draudzīgu kosmētiku deviņos Biotēka veikalos ar atlaidēm, uzrādot šo kuponu kaut vai savā viedtālrunī! Vari kuponu arī izdrukāt, izgriezt un uzrādīt pie kases pirms pirkuma apmaksas.

Biotekas_kupons


Bildes: Līga Vītola, 37days.com (vision board)

Vide: CrossFit Factory Riga
Apģērbs un apavi: REEBOK CrossFit 2016. gada pavasara/vasaras kolekcija

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *