Crazy Sexy Diet piedzīvojums: 20. diena

Aizņemtības dēļ man šonedēļ sanāca izlaist vienas Crazy Sexy Diet dienas aprakstu, taču šīs dienas uzdevumu es uzdošu šodien, jo nedēļas nogale tā paveikšanai ir īpaši piemērota. Tas ir radošs uzdevums – uzrakstīt vēstuli sev, taču no nākotnes perspektīvas. Proti, vēstuli raksti šodienas sev no sevis pēc desmit gadiem. Es veikli izrēķināju, ka vēstuli sev man jāraksta no 48 gadus vecās Līgas perspektīvas. Vai nav interesanti?

LigaAndzane_01

Šīs vēstules mērķis ir aprakstīt, cik labi viss izvērties. “Tu nekad neticēsi, kas ir noticis!” – tie varētu būt lieliski ievadvārdi. Ļaujies radošumam un iekļauj vēstulē pēc iespējas vairāk detaļu. Izplūsti sīkumos. Kur tu dzīvo? Kā izskaties? Kā tu jūties? Ar ko nodarbojies? Pēc tam izlasi šo vēstuli priekšā kādai draudzenei (un, kāpēc gan lai arī viņa neizdarītu to pašu?).

FOKUSS

Draudzībai un atbalstam ir liels spēks. Ne velti minēju, ka savu vēstuli vajadzētu nolasīt labai draudzenei vai kādam citam tuvam un īpašam cilvēkam. Lai arī pēc tam, kad šis 21 dienas piedzīvojums būs galā, paturētu savā ikdienā labāko no tā, kas šajās dienās apgūts un aizsākts, lieti noderēs līdzīgi domājošo atbalsts. Tāpēc ir svarīgi atrast domubiedrus (kaut virtuālus – tepat Happy Whispers Facebook grupā), ar kuriem dalīties panākumos, pasūdzēties par neveiksmēm un kopīgiem spēkiem, vienam otru atbalstot, doties uz priekšu.

LŪGŠANA

Lai man izdodas sastapt īstos cilvēkus, kuri no sirds atbalsta manus centienus!

AFIRMĀCIJA

Es kā magnēts pievelku draugus, kuri mani atbalsta un motivē. Mēs mīlam un cienām viens otru. Mēs paļaujamies viens uz otru.

 

 ĶERMEŅA TEMPLIS

Viena no foršākajām lietām, ko varētu paņemt līdzi no šī Crazy Sexy 21. dienas piedzīvojuma, ir sausā norīvēšanās un ķermeņa ieziešana ar dabiskiem līdzekļiem. Viens no maniem favorītiem ir kokosriekstu eļļa. Nesen pirtī atradu pudelīti ar eļļu, ko biju pārvedusi no Bali, un atcerējos, ka divus mēnešus dzīvojot saulainajā salā, ikdienā neizmantoju tikpat kā nekādu kosmētiku. Kokosriekstu eļļa bija vislabākais draugs – to ziedu gan uz ķermeņa, gan sejas, gan matos. Un tā sniedza dabisku aizsardzību pret sauli.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

 

Līdz mēneša beigām izmanto arī īpašo Happy Whispers atlaidi un iegādājies dabai un veselībai draudzīgu kosmētiku deviņos Biotēka veikalos ar atlaidēm, uzrādot šo kuponu kaut vai savā viedtālrunī! Vari kuponu arī izdrukāt, izgriezt un uzrādīt pie kases pirms pirkuma apmaksas.

Biotekas_kupons


Bildes: Krista Umbraško (titulbilde) un Happy Whispers

1 Komentārs on Crazy Sexy Diet piedzīvojums: 20. diena

  1. Zane
    23/04/2016 at 12:39 (4 gadi atpakaļ)

    Šādas vēstules sev var pat nosūtīt uz e-pastu caur futureme.org :)
    Pēc 10 gadiem vispār varētu būt interesanti, bet pietiek jau ar vienu gadu, lai vēstules saņemšana būtu pārsteigums un tās saturs no atmiņas ikdienas steigā būtu pagaisis.

    Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *