Daiga Ellaby, The Ellaby Happy Place: Būt mammai uz pilnu slodzi nav viegli

Šodien, turpinot savu šīgada trīs iedvesmojošo mammu portretu sēriju par godu gaidāmajai Mātes dienai, vēlos iepazīstināt ar Daigu Ellaby, kura savos dzīves stāstos dalās blogā The Ellaby Happy Place. Daigu pamanīju Instagram, kur viņa publicē ļoti skaistas, atmosfērīgas bildes, daloties ikdienas mirkļos un sajūtās, ko piedzīvo kopā ar savu ģimeni. Bieži klātesošs ir arī Daigas divgadnieks Noa. 

IMG_2118

Ar manu vīru Thomas iepazināmies, kad palīdzēju organizēt bērnu nometnes, un viņš kopā ar draugiem atbrauca mums palīgā no Anglijas. Kļuvām par draugiem, bet pēc otrās vai trešās nometnes draudzība pārtapa par ko vairāk.

Par vecākiem kļuvām 2014. gadā. Tolaik bijām precējušies jau trīs gadus un mazulis bija plānots. Sajūtas – priecīgas un satraucošas. Likās, ka viss dzīvē izmainās vienā sekundē, ieraugot testa divas svītriņas! Sākumā uztraucos, kā mums ies, kāda es būšu kā mamma… Bet, kad satikām viņu, pārējais aizpeldēja otrajā plānā. Laikam ritot, pieaug mūsu mīlestība uz Noa, jo iepazīstam viens otru ar katru dienu arvien vairāk. Ja kāds man pirmajā dienā teiktu, ka mīlestība paliks tikai lielāka, es teiktu, ka tas nav iespējams, bet katru dienu pārliecinos, ka tomēr ir gan.

IMG_2035-2

Es esmu mamma, kas izbauda laiku kopā ar mazo. Es patiešām esmu pateicīga Dievam, ka man ir iespēja savas dienas pavadīt kopā ar viņu. Protams, tas ne vienmēr ir viegli, tomēr ir skaisti un vērtīgi.

Kopā ar dēlu mēs cenšamies bieži doties pie dabas, vasarās daudz pastaigājamies, cenšamies pavadīt savu un viņa ikdienu priecīgu. Ar Noa ikdiena ir tik interesanta un dinamiska, ka nekad nav garlaicīgi. Viņš iepazīst pasauli, sevi un visu, kas viņam apkārt, tāpēc viss, ko darām kopā ar viņu, ir īpašs un jauks notikums. Kad kaut kur aizbraucam, viņš izkāpj no mašīnas, skaļi pasmaržo gaisu un galvenais uzdevums ir atrast koku. Puika! Ļoti cenšos to izbaudīt un saglabāt atmiņās. Apzinos, ka šie ir tie brīži, ko bieži pārdomāšu un atcerēšos savā dzīvē.

IMG_1997IMG_1971-2

Nākotnē gribētu vēl bērnus, jo man patīk būt mammai. Vienmēr esmu gribējusi būt mamma un man vienmēr ir licies, ka bērniem ir tik ļoti svarīgi būt kopā ar mammu un būt laimīgā ģimenē. Tas dod drošību un siltumu, un apziņu, ka viss ir kārtībā.

Kad es biju maza, spilgti atceros, ka bija tik labi, kad mamma bija mājās… Pat, ja viņa bija virtuvē vai gludināja veļu – galvenais, ka bija mājās. Būt par mammu uz pilnu slodzi nav viegli, bet, kas gan dzīvē ir viegli? Tas ir skaisti un tas man sagādā neiedomājamu prieku, bet gadās dienas, kad vīrs atnāk mājās un man jāiziet nelielā pastaigā.

Noa man ir parādījis, ko nozīmē beznosacījumu mīlestība, un to es ne pret ko nemainītu. Pārējās lietas 100% nobāl pret to lielo prieku un mīlestību! Tev var pateikt, cik grūti ir būt par mammu, ko tas no tevis prasa, bet neviens nekad nevarēs pastāstīt to mīlestību un prieku.

IMG_2024

Mātes diena mums ir jaunums – tikai otrā, – tāpēc lielu tradīciju mums vēl nav. Noteikti būs īpašas brokastis un ziedi, un tad jau tālāk redzēsim, kurp diena mūs aizvedīs. Noteikti neaizmirstam apsveikt omi, un man patīk apveikt arī draudzenes, kuras mani iedvesmo un iedrošina kļūt par labāku mammu.

Šie ir tik forši svētki! Mammas varbūt neglābj pasauli, bet kādam viņas ir visa pasaule. Tas ir jāsvin un jānovērtē! Man pašai šie svētki arī atgādina pateikties, ka es varu būt mamma – tā ir dāvana, ko ir viegli uztvert kā pašsaprotamu, bet tā tas nav. Tā ir milzu dāvana!


No 4.-15. maijam izmanto kodu HAPPYMOM15 un iegādājies Black Giraffe Brand T kreklus mammai un bērnam ar 15% atlaidi!

 

Ideja un realizācija: Līga Andžāne, Happy Whispers
Foto: Marta Logina
T krekli Daigai un Noa: Black Giraffe Brand

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *