20 idejas vienkāršiem Adventes un svētku laika rotājumiem

Tumsa piezogas arvien agrāk un agrāk, un domas nevilšus arvien biežāk aizlavās pie gada nogalē gaidāmajiem svētkiem. Man šķiet, ka šogad galvaspilsēta īpaši agri ir ietērpta svētku rotā, jo daudzviet jau uzslietas egles un izvilktas lampiņas. Gada tumšākajā un drēgnākajā laikā tas, protams, sasilda un ielīksmo. To ir jauki baudīt ik uz soļa! Ja vēl mēs mazliet vairāk piedomātu pie tā, lai gaišas un labu vēlošas ir arī mūsu domas, būtu pavisam skaisti.

adventes_deko_07

Pērn ap šo laiku gatavojos braukt mājup no Bali pēc diviem saulē un siltumā aizvadītiem mēnešiem. Biju iecerējusi atgriezties Latvijā tikai dienu pirms Ziemassvētkiem, taču apstākļi mainījās, un sapīkusi, ar lauztām ribām, atlidoju uz auksto, piesnigušo Latviju krietni ātrāk. Iekšējais īgnums un fiziskā pašsajūta mazliet aptumšoja Ziemassvētku gaidīšanas laiku, tāpēc šogad gribu just un apzināti radīt vairāk prieka, ļaujot tam atspoguļoties arī savā dzīves telpā.

Tāpēc šodien vēlos dalīties ar vienkāršām idejām, kā izrotāt māju Adventes laikā un Ziemassvētku gaidās, izmantojot dabā atrodamas lietas. Kurš teica, ka Adventes rotājumam jābūt tradicionālam, no biezas skuju kārtas vītam vainagam? Būsim radoši! Patiesībā neliels mājoklis var mierīgi iztikt arī bez eglītes ciršanas – daudzos rotājumos var izmantot tikai zarus, sūnas, čiekurus un tamlīdzīgus materiālus. Protams, Ziemassvētkos visticamāk tomēr gribēsies pārnest no meža īstu eglīti, bet līdz tam – ir laiks priecāties arī par mazumiņu!


Lai radoša pēcpusdiena kopā ar tuvajiem, mīļajiem

un gaiša Pirmā Advente!

adventes_deko_023

adventes_deko_022

 

adventes_deko_05

 

 

adventes_deko_09

adventes_deko_019

 

adventes_deko_01

adventes_deko_017

 

adventes_deko_012

adventes_deko_011

 

adventes_deko_03

adventes_deko_014

 

adventes_deko_018

adventes_deko_02

adventes_deko_021

 

adventes_deko_015

adventes_deko_020

 

Bildes: dažādi avoti via Pinterest

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *