Nākamnedēļ Rīgā noritēs kinofestivāls Spektrs

No 6.-12. novembrim jau astoto reizi norisināsies kinofestivāls Spektrs, un uz nenoteiktu laiku tas būs pēdējais festivāls. Iedvesmojoties no sava elka Kventina Tarantino, kinofestivāla organizatori vēlas pārsteigt skatītājus ar kopumā desmit jaudīgiem un pārdomātiem festivāliem, tāpēc nākamos divus atliks uz vēlāku laiku, lai īstajā brīdī atgrieztos ar patiešām izcilu kino. 

Tikmēr nākamnedēļ kinomākslas mīļotāji ir aicināti apmeklēt astoto festivālu, kas jau tradicionāli piedāvās filmas, ko ārpus festivāla kinoteātros visbiežāk noskatīties nav iespējams. Šis kinofestivāls notiek bez žūrijas un balvām, bet ar demokrātisku un ļoti, ļoti entuziastisku pieeju kino — ierasti festivālā ir tikai 8-12 filmas, un katra no tām ir skatītāju uzmanības vērta.

Šoreiz filmu programma pilnīgi visām gaumēm — no vieglām komēdijām līdz pat asinis stindzinošām spriedzes filmām, no Džordža Klūnija un Meta Deimona līdz Kirstenai Danstai un Vudijam Alenam. Klikšķini uz filmas nosaukuma, izlasi anotāciju, noskaties treileri un sastādi savu festivāla programmu! Biļetes jau pieejamas, seansu nav daudz (dažām filmām tikai viens!), tāpēc neatliec izvēli uz pēdējo brīdi.

Ekskluzīvi tikai festivālā tiks demonstrētas filmas:
Savu Latvijas pirmizrādi tieši kinofestivāla ietvaros piedzīvos filmas:

 

Publicitātes foto

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *