Mani labsajūtas stūrakmeņi janvārī. Izmēģini arī Tu!

Šonedēļ pieķēru sevi, atkal priecājamies par agrajiem rītiem, un pēc meitas pavadīšanas uz skolu vairs nelīdu atpakaļ migā uz vēl vienu stundiņu, bet uzreiz ķēros pie rakstu darbiem. Rādās, ka sabojātā miega režīma sakārtošana ir prasījusi aptuveni mēnesi – ja izdodas aizmigt līdz vienpadsmitiem vakarā vai nedaudz nosnausties pa dienu, tad agrā mošanās vairs nesagādā problēmas.

Dažas lietas un pieredzes, kas man sagādāja prieku janvārī, ir sildošā ķermeņa masāža ar aromātiskiem garšagu maisiņiem, jauni skaistumkopšanas rituāli no rīta un vakarā, sirsnīgās attiecības ar meitu un, pavisam sievišķīgi, divas jaunas kleitas, jauna frizūra, jauns tetovējums un tas, ka ielās man visu laiku ir silti jaunajā ziemas jakā. Tādi mazi, praktiskas dabas prieciņi šoreiz, kas sasummējas vienā lielā labsajūtā, bet – par visu pēc kārtas!

Šis janvāris vienmēr būs īpašs ar vairāku jaunu ideju un projektu aizsākšanos. Tā iekšējā kņudoņa, kas pārņem, darot lietas no sirds, nav vārdos aprakstāma! Ir forši ļauties pozitīvo notikumu plūsmai ar pārliecību, ka viss būs brīnišķīgi un tā, kā tam jābūt, jo tieši šāds apziņas stāvoklis palīdz manifestēties ilgi lolotiem sapņiem. Pēkšņi viss sastājas savās vietās un vienkārši notiek. Mierīgi, bez liekas piepūles, it kā pats no sevis. Tas iedod pilnīgi citu draivu un iedrošina turpmāk arvien biežāk un drosmīgāk paļauties uz iekšējo sajūtu. Teikt pieredzēm un cilvēkiem, kuri iedrošina un mudina uz attīstību, kā arī bez vainas izjūtas vai nožēlas atsacīties no attiecībām un piedāvājumiem, ar kuriem iekšējā sajūta vienkārši neštimmē. Ne tikai ieklausīties sevī, bet patiešām paklausīt!

Šomēnes pateicu daudzām jo daudzām lietām un pieredzēm. Nekautrējos atzīt, ka šis un tas bija ļoti praktiskas dabas un iepriecināja manu fizisko ķermeni, piemēram, masāža, jaunas štātes, kurās sapucēties, ilgviļņi matos (tas ir atsevišķa ieraksta vērts stāsts!), jauns, rotaļīgs tetovējums, kas vienmēr atgādinās neuztvert sevi pārāk nopietni, cilvēki, kas pavēruši jaunas iespējas darba jomā, un līdz šim trakākā apņemšanās – iestāšanās autoskolā, no kuras esmu bēgusi kā velns no krusta visu savu pieaugušā cilvēka mūžu. Jo man ir bail atrasties pie stūres un būt uz ceļa. Arī par to blogā nākammēnes būs atsevišķi ieraksti.

Mana galvenā janvāra apņemšanās ir vairot un stiprināt bezbailību. Redzot, kā, klausot iekšējām sajūtām, viss apkārt iegriežas neticami feinā gultnē, jāatzīst, ka tas acīmredzot patiešām strādā. Dažkārt tie mazie, šķietami nenozīmīgie ikdienas labsajūtas krikumi ļoti palīdz un veido to lielo labsajūtu, pēc kuras mēs visi tik ļoti tiecamies. Izmēģini arī Tu!

Sasildies ar aromātisku garšaugu pindu masāžu ReCure

Viena no pieredzēm, kas sagādāja patiesu baudu visām maņām šomēnes, bija jaunā ReCure masāža ar siltiem sainīšiem jeb pindām, kas pildīti ar kanēli, krustnagliņām, magoņu sēklām un apelsīna miziņām. Procedūra, ko veic pieredzējuši speciālisti no Indijas, tīkami sasilda ķermeni, palīdz atraisīties no uzkrātā stresa un spriedzes, palutina ādu un izsilda dziļos muskuļus. Pēc aromātiskās masāžas ir sajūta, ka palutināts ne tikai fiziskais, bet arī emocionālais ķermenis.

 Atsaucoties uz īpašo piedāvājumu Happy Whispers lasītājiem, piesakies uz šo procedūru līdz 31.janvārim un izbaudi to ar 20% atlaidi! (Parastā cena – 55 eiro). Līdz mēneša beigām iespējams iegādāties arī ReCure dāvanu karti, lai minēto procedūru izbaudītu vēlāk vai pasniegtu kādam dāvanā.

 

Palutini ādu ar dabisko kosmētiku no BE.LOVED

be.loved

Jau gada nogalē sāku regulāri lietot tepat Latvijā radītā zīmola BE.LOVED dabisko kosmētiku: izsmidzināmu rožūdeni un mandeļu ūdeni sejas ādai, jasmīna antioksidantu krēmu, Golden Night krēmu sausai ādai ar novecošanās pazīmēm, anti-age mežrozīšu serumu un hialuronskābi, ko pa pilītei var pievienot sejas krēmiem vai serumiem. Kombinējot visus šos produktus savā starpā, atbilstoši sajūtam un ādas stāvoklim konkrētajā dienā, ik rītu atmodinu sevī smeķīgu sievišķību, kas tā vien mudina uzsmaidīt sev spogulī, un ik vakaru pirms miega nolieku aizvadīto dienu malā, uzklājot uz sejas smaržīgu mieru.

Izmantojot kodu HAPPY, līdz 5.februārim iegādājies produktus Be.Loved e-veikalā ar 15% atlaidi! Manu sarunu ar zīmola veidotāju un kosmētikas darinātāju Kingu lasi šeit. Šī saruna man pavēra brīnišķīgu ieskatu dabiskās kosmētikas pasaulē.

 

Iepriecini sevi ar jaunu kleitu no NEWMOOD.LV

Vēl trakajā gada nogalē īsi pirms svētku brīvdienām paguvu iepirkties nesen atvērtajā interneta veikalā Newmood, kur atradu siltu jaku ziemai (ilgie meklējumi beidzot vainagojās panākumiem ar tumši zilu B.YOUNG jaku, kurā beidzot neizskatos pēc Michelin riepu vīriņa!). Pie viena ieķēru arī tumši zilu, puķainu kleitu, ko uzvilkt svētkos un pēcāk ikdienā, kā arī garu, pelēku jaku bez pogām, no kuras vairs negribas līst laukā. Man īpaši nepatīk lielveikalu apmeklēšana un gada nogalē tam vispār nebija enerģijas, tāpēc saņemt paciņu ar kurjera piegādi tieši uz mājām, uzmērīt un saprast, ka viss pasūtītais der kā uzliets, bija tīrā bauda.

Izmantojot kodu happynewmoodlv, saņemsi 15% atlaidi saviem pirkumiem! Šis veikals piedāvā bezmaksas piegādi un preču atgriešanas iespēju. 

 


Protams, ka bija vēl visādi prieka nieki un krikumi:

  • Abas ar meitu sākām dzert vairāk ūdens.
  • Izmēģināju vairākas receptes, piemēram, dažādus dārzeņu karijus un veselīgus riekstu cepumus. Pēc atkārtota testa šīs receptes nokļūs arī blogā.
  • Kopā ar Lauru novadīju divas Mazo pavāru skoliņas nodarbības, kurās gatavojām arī veselīgus braunijus.
  • Divreiz noskatījos filmu La La Land un teju katru dienu vismaz vienu reizi noklausījos filmas skaņu celiņu, pie viena savā nodabā uzdejojot.
  • Nokurināju daudz sveču, jo ziemā taču ir jārada ap sevi prieka un laimes jeb hygge atmosfēra.
  • Pagaršoju un atzinu par labiem esam Raunas dārzs eklērus, kas centrā pieejami manā jaunajā mīļākajā kafejnīcā Zvaigzne Cafe.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *