Beidzot arī mums pašiem savs fitnesa festivāls!

Kopš rakstu blogu un aktīvāk interesējos par dažādām labsajūtas praksēm, tostarp fitnesu, esmu pabijusi divos fitnesa festivālos – pērn Igaunijā un šopavasar Londonā.

Tallinas festivālā biju laikā, kad pati aktīvi trenējos DCH studijā sešpakas eksperimenta ietvaros, un vienas dienas laikā toreiz apmeklēju vairākas nodarbības, kas šobrīd man pilnīgi noteikti nebūtu pa spēkam, jo ikdienas fitnesa režīms ir mainījies.

Tāpat toreiz rakstīju, ka arī Rīga būtu pelnījusi tādu pasākumu, un te nu tas beizot ir: 29. oktobrī Rīgas Nacionālajā sporta manēžā notiks pirmais fitnesa festivāls Latvijā! Visas dienas garumā Reebok fitnesa festivāla apmeklētāji varēs piedalīties visdažādākajās fitnesa nodarbībās Latvijas, Lietuvas un Igaunijas pieredzējušāko un populārāko treneru vadībā.

Ja mūzikas festivālā apmeklējam dažādu grupu koncertus, tad fitnesa festivālā uz skatuves gluži kā rokzvaigznes kāpj treneri. Skaidrs, ka fitnesa fanus doties uz šādu ballīti īpaši nav jāpierunā – viņi jau zina, kādu baudu sniedz adrenalīna kokteilis un labs treniņš. Es drīzāk varētu mēģināt uzrunāt tos, kuri ikdienā nemēro ceļu uz sporta zāli. Proti, fitnesa festivāls sniedz lielisku iespēju vienas dienas laikā un vienuviet izmēģināt un izvērtēt dažādas fitnesa nodarbības, lai saprastu, kas no tā visa der (vai neder). Gluži tāpat kā mūzikas festivālos var atklāt jaunus favorītus, ko klausīties vēl un vēl, varbūt arī fitnesa festivālā var atrast savu ideālo nodarbību?

Pa spēkam visiem

Ja iepriekšējas pieredzes trūkst, nevajag nobīties, jo nodarbību slodze festivālā ir dažāda: sākot ar harmonisku jogu, līdz enerģiskiem kardio treniņiem un slavenajam CrossFit. Interesanti varētu būt arī tiem, kuri līdz šim aprobežojušies tikai ar trenažieru zāles apmeklēšanu, jo tā ir iespēja izmēģināt grupu nodarbības kā lielisku un interesantu alternatīvu individuālajiem treniņiem.

Processed with VSCO with a5 presetVar gadīties, ka grupu nodarbības vēl no aizvēsturiskiem laikiem asociējas tikai ar aerobiku un stulbu lēkāšanu, taču mūsdienu fitness piedāvā ļoti lielu daudzveidību. Profesionālu treneru uzraudzība, grupas dinamika, kas mudina paveikt vairāk, enerģiska mūzika, kas iedvesmo – tas viss būs vienuviet arī vecajā labajā Sporta manēžā.

Kaut arī manā ikdienā šādu treniņu patreiz vairs nav, Tallinā piedzīvoto atceros ar smaidu, jo pieveikt tik daudz nodarbību vienā dienā man vairs nav izdevies nekad! Šopavasar Londonā jau biju uz jogas viļņa un mācījos tvert to visu vieglāk.

Protams, kā jau visos festivālos, paralēli treniņiem noritēs arī dažādas citas aktivitātes.  Neizpaliks sportistu iecienīti veselības dzērieni un ēdieni, dažādi konkursi ar balvām un īpašas nodarbības bērniem (turklāt bērniem līdz 10 gadu vecumam ieeja ir bez maksas!).

Par dažādiem treniņiem un treneriem vairāk var izlasīt Reebok fitnesa festivāla Facebook lapā. Biļetes uz pasākumu var iegādāties jau tagad visās Biļešu Paradīze kasēs un internetā, bet jau šonedēļ dažus ielūgumus izspēlēšu arī happy Whispers domubiedru grupā, bloga Facebook lapā un savā Instagram kontā, tāpēc seko līdzi jaunumiem un, kas zina, tiekamies festivālā!?

Reebok_fitnesa_festivals


Bildes: Linda Rutule
Apģērbs un apavi: Reebok
Vide: ESPA fitnesa studija

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *