Braun epilatoru tests: Iesoļot vasarā ar gludām kājām

Rakstot blogu, ik pa laikam rodas iespēja testēt jaunus produktus, preces vai pakalpojumus, un es labprāt dalos savā pieredzē. Tā šoreiz piekritu izmēģināt jaunos Braun epilatoru modeļus – Braun Silk-épil 9 un Braun Face. Jāsaka, ka šis laikam bija gadījums par domu materializāciju, jo mans epilators savu laiku bija nokalpojis un tehnoloģiski novecojis, tāpēc biju jau sākusi prātot par jauna iegādi, tādējādi piedāvājums krita auglīgā augsnē. Vasarā taču kā nekad gribas, lai kājas būtu gludas un smukas (un ne tikai kājas!). 

Braun_SilkEpil_02

Šī, iespējams, būs tāda starp-mums-meitenēm-runājot saruna, bet, manuprāt, epilācijai ir vairāki plusi, ja salīdzinām ar citām matiņu likvidēšnaas metodēm. Manuprāt, lielākais pluss ir tāds, ka epilējot āda ir gluda ilgāku laiku, nekā likvidējot matiņus ar skūšanas vai krēmu palīdzību. Otrs pluss viennozīmīgi ir izmaksas – tas, ko ieguldām kvalitatīva epilatora iegādē, ar laiku atmaksājas, jo vairs nav jāapmeklē vaksācija salonā, lai veiktu, piemēram, kāju vai roku epilāciju. (Par ķermeņa jutīgākajām zonām droši vien vēl varētu diskutēt…).

Epilatorus testējot diezgan ilgu laiku (katru izmēģināju divreiz), secināju, ka tas, cik garš ir starplaiks starp epilācijām, ir individuāli. Mana pieredze liecina, ka vismaz 2-2,5 nedēļas par kāju gludumu nav jāuztraucas vispār, bet trešajā nedēļā šur tur var būt nepieciešama atkārota epilācija, jo matiņi ataug dažādos ātrumos. Viss atkarīgs arī no tā, cik rūpīgi veikta epilācija. Ja gadās steigties (kā man pirmajā reizē), tad šo to var palaist garām nepamanītu un perfekti gludām kājām var būt nepieciešama atkārtota epilācija. Tātad – jo rūpīgāk veiksi matiņu likvidāciju pirmajā piegājienā, jo lielāka iespēja, ka epilāciju starplaikos par kāju gludumu nebūs jāraizējas.

Epilācijas vēl viens pluss viennozīmīgi ir fakts, ka matiņu ilgstoša likvidēšana ar epilatoru, samazina to augšanu – matiņi ataug mīkstāki un retāki nekā noskujot, un laiks starp epilācijām kļūst arvien garāks. Tā sacīt, ieguldītais atmaksājas.

Braun_SilkEpil_01Testējot Braun Silk-épil 9 pārliecinājos, ka ar epilatoru var tikt vaļā arī no pavisam īsiem matiņiem, kādus, piemēram, ar vasku vēl nevar satvert. Šeit jāuzslavē jaunā MicroGrip pincešu tehnoloģija, jo mans vecais epilators to, piemēram, vairs nespēja. Braun 9 ir platāka galviņa (kopumā 40 pincetes), kas ļauj apstrādāt lielāku ādas laukumu un ar vienu kustību likvidēt vairāk matiņu.

Iespējams, tas ir atkarīgs no individuālā sāpju sliekšņa taču man šķiet, ka epilatora pincetes matiņus izrauj nesāpīgāk nekā vaksācijas vasks. Ar Silk-épil 9 epilāciju var veikt ne tikai uz sausas ādas, bet arī dušā vai vannā, ļaujot siltajam ūdenim sniegt papildu komfortu un mazināt nepatīkamās sajūtas.

Man patika, ka epilatoram ir vairāki maināmi uzgaļi, kas piemēroti dažādu ķermeņa zonu epilēšanai. Komplektā, kuru testēju, bija iekļauts:

  • skūšanas uzgalis, kas ļauj epilatoru lietot kā sauso skuvekli;
  • aprgiešanas uzgalis, kas ļauj saīsināt matiņus jutīgajās zonās vai pirms epilācijas apgriezt pārāk garus matiņus;
  • t.s. efficiency uzgalis, kas nodrošina maksimālu saskari ar ādu ātrākai epilācijai.

Pirms lietošanas epilators ir jāuzlādē, jo tas ir lietojams bez vada. Mans vecais epilators bija ar vadu un piesēja mani vietai, kur atradās rozete. Jaunais Braun turpretim sniedz lielāku brīvību un privātuma iespējas. Ja vēlies – epilējies guļamistabā, ja vēlies – vannasistabā vai jebkur citur.

Mazais palīgs Braun Face

Testēju arī Braun Face sejas attīrīšanas ierīci un sejas apmatojuma epilatoru, kas ļauj paveikt divas procedūras ar vienu ierīci – atliek tikai nomainīt uzgaļus. Ar sejas apmatojuma epilatoru var likvidēt matiņus uz virslūpas, kā arī veikt uzacu korekciju. Ja nu kādai problēmas sagādā nāsis, tad arī šeit Braun Face sniegs diskrētu palīdzību. Ierīces parocīgais dizains ļauj rīkoties ar to līdzīgi kā ar skropstu tušu, likvidējot matiņus ar visu sakni ātrāk un rūpīgāk nekā ar manuālo pinceti – atliek tikai piešauties, nenobīties un viss notiek!

Braun_Face_04Sejas attīrīšanas birstīte tikmēr ir patīkama ekstra ādas attīrīšanai no dekoratīvās kosmētikas un netīrumiem. Komplektā ietilpst standarta attīrīšanas birstīte, birstīte jutīgai un maigai ādai, pīlinga birstīte un sūklis sejas krēma iemasēšanai ādā vai tonālā krēma vienmērīgai uzklāšanai. Braun Face ir 100% ūdensdroša, dermatalogu pārbaudīta un piemērota ikdienas lietošanai, tostarp jutīgai ādai.

Kāpēc “birstēties”? Tam ir vairāki iemeslis, kas, pārbaudot praksē, vairs nešķiet tikai reklāmas triks. Ar simtiem mikro kustību Braun Face attīrīšanas birstīte ādu attīra jaudīgāk nekā vienkārši nomazgājot ar rokām. Nelietoju to katru dienu, taču vienu vai divas reizes nedēļā veicu pilnu sejas ādas ‘tehnisko apkopi’:

  • atbrīvojos no atmirušajām ādas šūnām, izmantojot pīlinga birstīti;
  • ar jutīgai ādai radīto birstīti maigi attīru ādu;
  • ar sūklīti iemasēju ādā mitrinošu sejas krēmu.

Epilatora labākais draugs – pīlings

Braun_Face_03

Pačukstēšu, ka pīlinga birstīti un standarta attīrīšanas birstīti izmantoju roku un kāju ādas sagatavošanai pirms epilēšanas – vannasistabā sanāk vesels rituāls.

  • Pīlings noņem sausās un atmirušās ādas daļas un samazina ieaugušo matiņu risku, jo atbrīvo ceļu jaunajiem matiņiem augt pareizi, nevis ieaugt zem ādas.
  • Pēc pīlinga āda labāk uzsūc mitrinošo vai barojošo krēmu, palīdzot tikt pie tik kārotās gludās ādas.

Iepriekš kājas pirms epilēšanas attīrīju ar parasto pīlinga metodi – noskrubējot ar rokām, taču ar ierīci tas izdodas jaudīgāk un rezultāts ir labāks – patiešām mazāk ieaugušu matiņu. Galvenais nebūt slinkām un atcerēties par pīlingu regulāri, ne tikai pirms pašas epilācijas.

Kad Silk-épil 9 epilators netiek lietots, to kopā ar visiem uzgaļiem var uzglabāt pievienotajā maisiņā, kas savukārt Braun Face komplektā iekļauts ļoti glīts un parocīgs maciņš.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *