Happy Whispers Ziemassvētku dāvanu ceļvedis #3

Trīs lietas labas lietas – klāt pēdējais Ziemassvētku iepirkšanās ceļvedis! Ja visas dāvanas vēl nav sarūpētas un to iegāde atlikta uz pēdējo pirmssvētku nedēļas nogali (neliegsimies – katram gadās!), varbūt noderēs mans apkopojums par vietām, kurās dāvanas var iegādāties bez milzu cilvēku pūļiem un tik nepatīkamās drūzmēšanās. Protams, garantijas, ka sestdien un svētdien šīs vietas nebūs pilnākas kā darbdienā, nav, bet labā ziņa – tās atrodas ļoti tuvu viena otrai un var aizstāt ņudzoša lielveikala apmeklējumu. Ievelkam elpu un nepazaudējam prieku! Starp citu, ja nav lasīti iepriekšējie divi dāvanu ceļveži, tad tos vari aplūkot šeit un šeit. Happy shopping!

manilla_02

DIZAINA PAPĪRLIETU VEIKALIŅŠ MANILLA 
Viens no maniem mīļākajiem veikaliņiem Rīgā skaistu un gaumīgu dāvanu iegādei,  kā arī iesaiņošanai. Šeit nopērkami visdažādākie plānotāji, blociņi, bloknoti, zīmuļi, rakstāmpiederumi, piederumi kaligrāfijai, vēstuļpapīrs un aploksnes, stilīgas mapes planšetdatoriem un portatīvajiem datoriem, svētku rotājumi, kā arī burvīgas dizaina apsveikuma kartiņas. Manilla mājīgajās telpās var ātri zaudēt saprātu un atstāt visu maciņa saturu. Paredzu, ka pirmssvētku dienās būs liela burzma, tāpēc jāapbruņojas ar pacietību, tomēr apmeklējums būs tā vērts!

Darba laiks darbdienās 11:00-19:00, sestdien un svētdien 11:00-16:00, 24.dec. 11:00-16:00 

Adrese: Baznīcas ielā 37


ReCure

DABISKĀS VESELĪBAS CENTRS RECURE
Tepat Baznīcas ielā, starp Dzirnavu un Lāčplēša ielām atrodas manas “otrās mājas” – dabiskās veselības centrs, kurā regulāri rīkoju dažādus pasākumus un lekcijas. Šeit var iegādāties dāvanu kartes, lai palutinātu sev mīļu cilvēku ar kādu no ķermeņa procedūrām, ko veic speciālisti no Indijas. ReCure procedūras palīdz uzlabot veselību, attīrīt ķermeni, mazināt saspringumu, mazināt miega traucējumus, uzlabot ķermeņa aprises u.tml. Ikdienā šeit notiek arī jogas nodarbības nelielās grupās, pasākumi grūtniecēm. Var uzdāvināt arī uztura speciālistes Gunas Bīlandes konsultāciju (attēlā vidū).

Darba laiks darbdienās 09:00-21:00, sestdien, 19. dec.: 09:30-12:00

Adrese: Baznīcas ielā 13


emile-henry

VIRTUVES PIEDERUMU VEIKALS HOME DECOR
Šajā veikalā plašā klāstā atradīsiet franču zīmola Emile Henry keramikas traukus un katlus, KitchenAid virtves tehniku, Bodum kafijas un tējas spiedkannas un citus mājsaimniecības aksesuārus, Le Creuset čuguna katlus un pannas, Lekue silikona formas un piederumus desertu gatavošanai, Spiegelau glāzes un dekanterus vīna mīļotājiem, Tescoma virtuves piederumus un aksesuārus un vēl šo to. Cenu klāsts visdažādākais – atrast var gan ļoti kvalitatīvas un dārgas dāvanas, gan nelielas, noderīgas  dāvaniņas.

Darba laiks darbdienās: 10:00-19:00, sestdien 10:00-16:00

Adrese: Brīvības ielā 45


Miit_01

Miit_02

 

KAFEJNĪCA UN SPECIALTY KAFIJAS VEIKALIŅŠ MIIT COFFEE
Ikdienā MiiT var nobaudīt ne tikai veģetāru un vegānisku ēdienu, bet arī ļoti labu kafiju. Gatavojoties svētkiem, šeit var iegādāties arī specialty kafiju un īpašas dāvaniņas kvalitatīvas kafijas mīļotājiem. Viena no vietām, kur var pagūt ieiet pat pēc ļoti garas darba dienas, kā arī sestdien un svētdien. Starp citu, brīvdienās šopingu var apvienot ar garda veģetārā branča baudīšanu. Var gan gadīties, ka branča laikā šī vieta būs pilna ļaužu, kas novērtē MIIT ēdienu un mājīgo atmosfēru.

Darba laiks darbdienās 07:00-21:00 (piektdien – līdz 23:00), sestdien 09:00-23:00, svētdien 10:00-18:00

Adrese: Lāčplēša ielā 10


RIIJA

LATVIJAS DIZAINA UN DZĪVESSTILA KONCEPTVEIKALS RIIJA
Vēl viens no maniem iecienītākajiem veikaliem dāvanu iegādei atrodas Tērbatas ielas pašā sākumā. Te nopērkami daudzu Latvijas dizaineru ražojumi vienuviet, turklāt visplašākajā spektrā – sākot no izsmalcinātas mazgāta lina gultas veļas, dvieļiem un brīva stila apģērba līdz oriģināliem traukiem, mēbelēm un gaismas ķermeņiem. Šeit atrodamo lietu veidošanas principi sakņojas tradicionālajā Latvijas amatniecībā, taču, apvienojumā ar laikmetīgu pasaules skatījumu, tās ir lietas, kas veido īpašu mājokļa personību un auru.

Darba laiks: darbdienās 10:00-19:00, sestdienās 10:00-17:00

Adrese: Tērbatas ielā 6/8


ZIB-01

ZIB* ZIEMASSVĒTKU VEIKALIŅI
Svētku laikā pašmāju apģērbu un aksesuāru zīmols ZIB* izveidojis divus pop-up veikaliņus Rīgā. Viens no tiem atrodas jau iepriekš minēto adrešu tuvumā – Galleria Riga 5. stāvā, bet otrs – lielveikalā Riga Plaza, Daugavas otrā pusē. Veikaliņos var iegādāties ne tikai plaši atpazīstamos ZIB* legingus, bet arī kleitas, blūzes, tunikas un džemperus, savukārt mīļoto suni var iepriecināt ar atstarojošo suņu vesti. Te atrodami jau gatavi dāvanu komplekti, piemēram, koši priekšauti kopā ar Annas Pannas kūku grāmatu, atstarojošo adījumu komplekti glītās kastītēs, kā arī jaunās ZIB* krūzītes. Savukārt skaistos mobilo tālruņu vāciņus jāpagūst pasūtīt internetā – ir pēdējais laiks veikt pasūtījumu, lai saņemtu dāvanu pirmdien un otrdien.

Adreses: Galleria Riga Dzirnavu ielā 57 un Riga Plaza Mūkusalas ielā 71


Hebe_store

HEBE VEIKALIŅI
Abos iepriekš minētajos lielveikalos noteikti vērts ielūkoties arī otra pašmāju zīmola Hebe veikaliņos – Galleria Riga to atradīsiet 4. stāvā, bet Riga Plaza – 2. stāvā. Papildus aktuālajai 2015. gada kolekcijai, Hebe piedāvā arī apģērbus ar atlaidēm un par īpaši pievilcīgām cenām. Klāstā atradīsiet augstas kvalitātes un unikāla dizaina drēbes meitenēm un puišiem vecumā no dzimšanas līdz pat 12 gadiem: bodijus, topus, legingus, svārkus, kleitas, džemperus un citus apģērbus ar unikālām ar roku zīmētām apdrukām.

Adreses: Pilnu veikalu sarakstu atrodi šeit!


bioteka

EKO PREČU VEIKALIŅŠ BIOTĒKA
Pavisam mazs veikaliņš Kr. Baronā ielā netālu no Leļļu teātra ir vieta, kurā iegriežos bieži, jo tas ir pa ceļam uz mājām. Te atradīsiet veselīgus bioloģiskos produktus un gardumus, kā arī organisko kosmētiku un mājas sadzīves lietas ārkārtīgi plašā klāstā. Šajā Biotēkas veikaliņā strādā zinošas un atsaucīgas pārdevējas, kas plašāk pastāstīs par katru zīmolu un produktu. Ēdamas un neēdamas dāvanas, par kurām priecāsies ikviens.

Darba laiks darbdienās 10:00-19:00, sestdien 11:00-18:00

Adrese: Kr. Barona ielā 24/26 (citas Biotēkas veikalu adreses atrodi šeit!)


Bildes: No veikaliņu un zīmolu mājas lapām

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *